sobota, 21 kwietnia 2018

WoodWick Trilogy Wild Berry Smoothie

Owocowych świec WoodWick w mojej kolekcji ciąg dalszy. Tym razem skusiłam się na wersję Trilogy Wild Berry Smoothie , która jest mixem trzech różnych zapachów w tym przypadku jak na mnie przystało są to oczywiście zapachy owocowe.
WoodWick Trilogy
Wild Berry Smoothie

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Dreamsicle Daydream ( pomarańczowy sorbet z waniliową nutą) , Strawberry Parfait ( truskawki ze śmietaną) i Marionberry (leśne jeżyny). "

Jak już mogliście wyczytać w moich wcześniejszych recenzjach tych świec, dużym plusem (choć niektórych to drażni) świec tej marki jest dla mnie drewniany knot.
Podczas palenia knot ten charakterystycznie skwierczy niczym polana drewna w kominku, do tego świeca jest wykonana z wosku sojowego oraz naturalnych olejków.
Świece Woodwick bardzo przyjemnie mi się pali, korzystam jak w przypadku innych marek z latarenki z Ikea , nie tunelują i palą się równo i czysto.

Sam zapach Wild Berry Smoothie  mimo tego , że z opisu brzmi zachęcająco i wizualnie mega mi się podoba, to nie do końca przypadł mi do gustu.
Czuć właściwie wszystkie zapachy jednocześnie, które ze sobą się łączą i dają efekt ciemnych owoców leśnych wymieszanych ze słodkimi, waniliowymi nutami.
Moc średnia, wyczuwalna ale jest raczej delikatnym tłem.
Tłem złożonym z malin, truskawek , cukru i waniliowej śmietanki.
Trochę mi tu zbyt słodko i mdło, a szkoda!

Znacie Wild Berry Smoothie?'


2 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń