niedziela, 13 października 2019

Relacja i upominki ze spotkania blogerek w Krakowie

Wstyd,wstyd, wstyd. Spotkanie odbyło się ponad miesiąc temu a ja dopiero przychodzę z relacją i upominkami.
Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to ,że od ponad miesiąca nie mieszkam w Krakowie.  A tu gdzie mieszkam jeszcze nie ogarnęłam internetu .. post piszę więc na telefonie 🙈.  Co zrobić,  w każdym razie to już dwa miesiace jak jestem na kartonach i walizkach, najpierw w Krakowie a teraz tu.

Nie przedłużając,  spotkaliśmy się 31.08 w jakiejś odludnej części Krakowa w pizzerii Banolli. Na spotkanie oprócz nas, blogerek przybyły dwie mega sympatyczne Panie z nie znanej mi dotąd firmy Uzdrovisco.  Przeprowadziły mega ciekawą prelekcję i zarażały uśmiechem nie tylko prezentując  ofertę marki.


Dowiedziałyśmy się jak powstała firma od podstaw, jaka jest idea tej marki. Mogłyśmy na żywo zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi produktami - cudowne zapachy oraz składniki z jakimi nie spotkałam się wcześniej. 
Jak na przykład czarny tulipan czy mak.
Powiem Wam , że już znalazłam perełkę w produkatch tej marki o czym pewnie za niedługo Wam opowiem.  ( Przyspieszcie proszę podłączenie internetu :) )

Spędziłam cudowne kilka godzin ,które były świetną odskocznią od pakowania się i patrzenia na rosnące w mieszkaniu pudła.

Udział w spotkaniu wzięły:
http://goldona.blogspot.com Aldona
http://www.testujemykosmetyczki.pl Kasia miała być jeszcze Kornelia z bloga
http://www.zakatekrudej.pl ale się bidulka rozchorowała. 

Poza firmą Uzdrovisco , kilkanaście innych wsparło nasze spotkanie. 

Partnerzy spotkania:
 ShoutmeShop, FMGroup,  Arashe Parfume, Yasumi, Liqpharm, Lu cosmetics, Bosphaera, Coloris, Avetpharma, SheFoot, Cellabic,Tołpa, Rossman, Bielenda, Revers Cosmetics, Teekanne, BioDermic, Cuccio, Lady Planer, Rapid White, Drogeria Natura.Bardzo dziękuję dziewczynom za cudownie spędzoną sobotę i mam nadzieję do zobaczenia.


1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń