piątek, 20 listopada 2020

Polli kosmetyki antysmogowe - krem na dzień

 Całe życie mieszkałam w Krakowie, mieście w którym idealnie gromadzi się smog z okolicznych wiosek. Dopiero teraz kiedy mieszkam na wsi, tak wyraźnie odczuwam i widzę jak zasmogowany jest Kraków. Wciąż tu pracuję i dojeżdżam codziennie . Z daleka widzę nad miastem wielką, szarą smogową czapę.  Fuj. 

Kiedy więc na jednym ze spotkań w moje łapki wpadł krem antysmogowy z ciekawością wzięłam go w obroty 😀. 
Polli Nawilżający ochronny krem na dzień

" Codziennie jesteś narażona na stres, który odbija się nie tylko na Twoim humorze, ale też na skórze. Bo stres może być wywołany zarówno natłokiem obowiązków, jak i smogiem i zanieczyszczeniami powietrza. Dlatego tak ważne jest stosowanie ochronnych kosmetyków antysmogowych. Formuła Nawilżającego kremu do twarzy Polli zawiera składniki anti-aging, bogaty kompleks antyoksydantów oraz substancje czynne, które nawilżają, tworzą naturalną barierę ochronną i działają przeciwzmarszczkowo. Krem do twarzy przeciw smogowi zapewni Twojej skórze idealną miejską pielęgnację - zadba o odpowiednie nawilżenie, zregeneruje uszkodzony naskórek oraz ochroni przed szkodliwym wpływem stresorów środowiskowych, takich jak smog, pył czy niewidoczne w powietrzu alergeny. Idealny dla osób 27+. "


Krem zamknięty jest w podłużnym, białym opakowaniu typu airless. Lubię ten rodzaj opakowań, jest higieniczny i łatwy w użytkowaniu. 
Krem ma kolor jasno beżowy i fajny, lekko ziołowy zapach.

Krem jest dość gęsty i treściwy,na początku nabierałam go zbyt dużo i miałam problem by dobrze się rozsmarował i nie bieliły twarzy. Wystarczy nie wielka ilość. Nakładam go na serum takie jakie aktualnie mam w użyciu. Przyjemnie pachnie,odpowiednia ilość dość szybko się wchłania. Skóra po jego użyciu jest mega przyjemna w dotyku, gładka i miękka. Taka wyraźnie odżywiona. Cudownie nawilża. 

Z przyjemnością zużyję opakowanie . Znacie kosmetyki antysmogowe Polli?

5 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń