sobota, 10 kwietnia 2021

Wiosenny makijaż czyli przegląd palet , na które mam ochote

Przyszła wiosna mam więc ochotę odświeżyć sobie trochę zawartość kosmetyczki . O ile nowe zapachy kupuje sobie średnio co dwa miesiące tak w przypadku kolorówki ostatnio się zaniedbałam. Jednak jest już wiosna i mam ochotę na coś nowego. Zaraz Wam pokaże palety jakie przykuły moją uwagę. Może coś z nich już macie i możecie mi polecić , lub same też o którejś myślicie ?


Po pierwsze TheBalm. Markę znam i bardzo lubię,miałam już kilka palet tej marki i byłam z nich bardzo zadowolona. Mam nawet jeszcze dwie mini paletki od nich, więc najprawdopodobniej to z tej firmy wpadnie kolejna. Fajnie się blendują, nie osypują, trzymają wyśmienicie bez bazy i mają dobry pigment. 

Po drugie MAC. Kiedyś bardzo lubiłam ich cienie pojedyńcze, kiedy ich używałam jeszcze nie było gotowych palet. Teraz widzę bardzo ładne wersję kolorystyczne i mocno się nad nimi zastanawiam. Bardzo lubiłam też kremowe cienie tej marki - Paint Pot - kupowałam najjaśniejsze odcienie , które świetnie sprawdzały się jako baza pod cienie.

Po trzecie NYX. Nie używałam nigdy produktów tej marki ale ich palety wizualnie mnie bardzo zauroczyły. Opinie w internecie mają dobre, więc też mnie kuszą. Najbardziej Mystic Petals  i Matchy-Matchy.
Na sam koniec coś z niższej półki cenowej, mianowicie paletki Catrice. Czyż nie wyglądają uroczo ? Najbardziej podobają mi się Crystallized Amethyst oraz Crystallized Rose Quartz. Miałyście może któraś z nich ?

Czy posiadacie może któraś z tych prezentowanych przeze mnie palet ? A może któraś kusi i Was?
Wszystkie znalazłam na Notino, gdzie wybór jest oczywiście o wiele większy, ale to te mnie najbardziej zainteresowały. 
11 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń