czwartek, 15 czerwca 2023

Arenart akcja "przytul Rysia" na pomoc dzikim zwierzętom

 Na kwietniowym spotkaniu blogerek pojawiła się nie znana mi dotąd biżuteria marki Arenart Forever. Bardzo rzadko piszę na blogu o biżuterii, ale komplety które dostałyśmy w prezencie biorą udział w fantastycznej akcji Przytul Rysia , o której zaraz Wam napiszę.

Arenart Forever to polska ,rodzinna jubilerska marka , która od 2007 roku tworzy biżuterię.
Z okazji 15 lecia marki firma wprowadziła na rynek biżuterię zaprojektowaną specjalnie z myślą o odbudowie populacji rysia w Polsce. 
Oryginalny produkt wraz z certyfikatem jest do kupienia online lub w autoryzowanych sklepach Arenart w Warszawie.


Naszyjnik oraz bransoletka z rysiowej kolekcji są wykonane ze srebra próby 925 i pozłacane 24k zlotem. Dodatkowo oczka rysia zrobione są z cyrkonii.


Biżuteria jest o tyle wyjątkowa, że stworzona i zaprojektowana z myślą o pomocy w odbudowie populacji rysia w Polsce. W ramach akcji #przytulrysia 15% z każdego sprzedanego egzemplarza jest przeznaczone dla Zachodniopomorskiego Towarzystwa Przyrodniczego na pomoc w odbudowie populacji rysia w Polsce.Rysie w Polsce były kiedyś szeroko rozpowszechnionym gatunkiem. Niestety obecnie między innymi przez ciągle poszerzający się obszar zabudowy mają utrudniony sposób zasiedlania nowych terenów.
Aktualnie populacja rysiów w Polsce liczy jedynie około 200 osobników. Rysie są z natury samotnikami, polują o świcie i o zmierzchu dlatego ciężko je spotkać. Występują w północno wschodniej części kraju.

W biżuterii Arenart ryś wygląda prawie jak kotek 😁 a ja jestem totalną kociarą, więc z przyjemnością będę ją nosić . 
Sama akcja bardzo mi się podoba.

A Wy co sądzicie?5 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń