wtorek, 13 lutego 2024

Vichy Dercos Box od Pure Beauty

 Nie skłamię,jeśli powiem że współpraca z Pure Beauty jest moja ulubioną współpracą ❤️🔥❤️. Jesteśmy dosłownie zasypywane cudownymi boxami, ostatni z nich to Dercos Box , którego unboxing chciałam Wam dzisiaj pokazać . 


Dercos Box — Pure Beauty

 #JAkontraŁUPIEŻ #MEvsDANDRUFF

 #vichy #dercos #haircare #vichypoland #testowaniesponsorowane

@vichylaboratoires


W środku znalazłam same perełki jak widzicie. 

Po pierwsze mój ukochany szampon peelingujacy przeciwłupieżowy Vichy Dercos K, którego recenzja niebawem się pojawi. Zużyłam już kilka butelek i zawsze do niego wracam, jak dla mnie to najlepszy peeling do skóry głowy z jakim miałam przyjemność współpracować. Tak, tak bo choć to szampon przeciwłupieżowy peelingujacy ja go stosuje dokładnie tak jak stosuje się peeling. Czyli nakładam na suchą skórę głowy przed myciem, masuje i zostawiam na kilkanaście minut po czym idę myć głowę jak zwykle . Pięknie oczyszcza skórę głowy co wyraźnie jest wyczuwalne i odbija włosy od nasady. No kocham . Sam producent tak o nim pisze:


Vichy Dercos K Peelingujący szampon przeciwłupieżowy 89,99 zł/250 ml

" Dzięki delikatnej formule złuszczającej DERCOS SZAMPON PRZECIWŁUPIEZOWY K eliminuje widoczny łupież i jego pozostałości, nawet te przylegające do włosów i skóry głowy.

Szampon jest hipoalergiczny i przebadany na skórze wrażliwej. Idealny do codziennego użytku. Formuła o pH 5,5 (zbliżonym do naturalnego pH skóry głowy) pomaga walczyć z widocznym łupiezem powstającym wskutek zachwiania równpowagi mikrobiomu skóry."


Nie mam problemów z łupieżem ale z mocno przetłuszczającą się skóra głowy już tak. Kolejnym produktem, który także czeka na więcej światła do zdjęć i recenzje jest drugi szampon od Vichy, który poznałam dzięki wcześniejszemu boxowi Dermo. 


Vichy Dercos DS Szampon przeciwłupieżowy włosy normalne i przetłuszczające się 

59,99 zł/200 ml

" Kuracja przeciwłupieżowa dla włosów i skóry głowy borykających się z problemem trudnego do usunięcia i nawracającego łupieżu . Eliminuje do 100% widocznego łupieżu już od pierwszego użycia oraz eliminuje uczucie swędzenia

W formule występują dwa składniki aktywne mianowicie 1% kwasu salicylowego o działaniu złuszczającym oraz 1% dwusiarczku selenu o działaniu przeciw grzybiczym. 

Tutaj podchodziłam do tego szamponu ostrożnie, gdyż łupież mam okazjonalnie ale borykam się z nadmiernym przetłuszczaniem się skóry głowy. 

Dzięki Vichy Dercos DS , który stosuje do drugiego mycia (pierwsze mycie to aktualnie używany szampon, spłukanie a drugie mycie to Dercos DS i zostawienie piany na 5 min na skórze głowy) mogę myć włosy co drugi dzień zamiast codziennie (zimą to bardzo uciążliwe było) próbowałam wielu szamponów z różnych cenowych półek ale tylko ten dał radę. Tym bardziej cieszy mnie ten box i szampony, które w nim dostałam . Bo mam tu Dercos K czyli najlepszy dla mnie peeling do skóry głowy, oraz Dercos DS klasyczny w butelce plus nowość czyli Refill. 


Vichy Dercos DS Refill Przeciwłupieżowy szampon do włosów normalnych i tłustych 

 92,99 zł/500 ml 


Refill czyli 500ml opakowanie uzupełniające szamponu Dercos DS, które jest o pojemności 2,5 szamponu a kosztuje mniej niż dwie jego butelki. Także jeśli już znacie ten szampon i go używacie to Refill wychodzi korzystniej cenowo 😁. Jest mega wygodny w użyciu bo wystarczy tylko odkręcić i przelać do zużytej wcześniej butelki, chociaż można stosować bezpośrednio z opakowania ponieważ jest zakręcane.


Podsumowując oba szampony spisują się u mnie świetnie, i w przypływie dostępu do większej ilości światła dziennego niż sam weekend możecie spodziewać się recenzji. Refill czyli opakowanie uzupełniające jest świetna opcja dla produktów, które znamy i używamy.  W tym przypadku jak wspomniałam opakowanie uzupełniające jest wielkości 2,5 szamponu, wychodzi taniej i zużywa mniej plastyku. 


Znacie te produkty do pielęgnacji włosów i skóry głowy? 
5 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń