niedziela, 5 maja 2019

Wiosenne Spotkanie Blogerek Relacja

Jak Wam minęła majówka? U mnie pracowicie, zarówno 1 jak i 3 byłam w pracy. Za to weekend był o wiele przyjemniejszy , za sprawą mojego męża , który zabrał nas na spacer niespodziankę do Pustyni Błędowskiej. Zdjęcia z wycieczki oczywiście są na instagramie.
Zaledwie tydzień wcześniej , spędziłam sobotę w przemiłym towarzystwie koleżanek *po fachu* na wiosennym spotkaniu blogerek w Krakowie. W znanej nam już restauracji  Siódme niebo.


Co do samego lokalu znajduje się on w Krakowie w dzielnicy Ruczaj , z własnego doświadczenia polecamy pizze ( najlepsza w mieście) i sałatki. Jeśli będziecie w pobliżu, polecam spróbować.


Od jakiegoś czasu spotykamy się w podobnym gronie, raz że ilość uczestniczek idealna żeby wystarczająco nagadać się ze wszystkimi.
Dwa mamy podobne spojrzenie na niektóre rzeczy oraz poczucie humoru, dzięki czemu spotkanie nie jest sztywne i nie ma nudy.
Uczestniczki spotkania to niezawodne Mariola, Kasia, Kornelia, Aldona , Kasia no i ja.
Towarzystwo przednie , zawsze się wkurzam , że nasze spotkania tak szybko mijają bo tematy rozmów się nie kończą, ale chociaż akumulatorki ładują się do pełna.
Na spotkaniu nie zabrakło firm, które umiliły nam zarówno samo spotkanie jak i kolejny dzień, czyli czas na oglądanie i sprawdzanie co to ciekawego w tych kolorowych torebeczkach.


Część firm znam i lubię, ale sporo to dla mnie totalna nowość , więc tym bardziej jestem ich ciekawa.
Co znalazło się w torebkach , pokażę w kolejnym wpisie, bo jest tego sporo.

Dziękuję dziewczynom, za te kilka wspólnie spędzonych godzin.
A Was zapraszam na kolejny wpis, w którym zaprezentuje spotkaniowe nowości.


4 komentarze:

  1. Fajne spotkanie :) milego testowania!

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie spotkania to cudowna okazja do spędzenia czasu z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, sposób na relaks i odsapnięcie od codziennego życia.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń