piątek, 7 stycznia 2022

Owocowe żele pod prysznic Joanna

 Jeden z kosmetyków , który schodzi u nas niemalże tonami to żel pod prysznic. Od kiedy mamy prysznic, kule, sole i płyny do kąpieli poszły w odstawkę. Nawet mąż, który kiedy mieliśmy wannę mył się mydłem (!) bo twierdził ,że żel jest pod prysznic a nie do wanny 😂 zaczął się podpinać do żeli . Fakt, że trochę przeze mnie bo tłumaczyłam, że wcale nie musi myć się tymi "for MEN" a może korzystać z moich owocowych 😂 dzięki czemu pod prysznicem jest miejsce na wincyj kolorowych żeli, od kiedy stricte męski nie zajmuje nam miejsca. 

Od żeli pod prysznic nie wymagam wiele. Fajnie jak jest gęsty, pięknie pachnie, dobrze się pieni i nie wysusza skóry. Jako, że to tylko żel to fajnie jakby był z tych niskobudżetowych. W moje łapki wpadły ostatnio dwa żele pod prysznic o soczyście owocowych zapachach firmy Joanna i od razu wylądowały pod prysznicem.


Żele zamknięte są w dość dużych, mieszczących w sobie 300ml produktu butelkach z elastycznego plastyku.


Mają soczyste i żywe kolory, intensywnie owocowe zapachy towarzyszące nam podczas całego prysznicu. Malinowy pachnie dosłownie jak guma mamba o tym zapachu 🥰 
Są dość gęste a co za tym idzie wydajne, pięknie się pienią otulając skórę owocowa pianką.
Dobrze oczyszczają nie wysuszając przy tym skóry. 
Kosztują nie wiele ,bo poniżej 6zl. Występują w wielu zapachach i zapewne jeszcze nie raz kupię inne wersje . 
Mam ochotę na pomarańcze z grejpfrutem, mango  z papają oraz wiśnie z czerwoną porzeczką. Są jeszcze inne wersje zapachowe ale to te zainteresowały mnie najbardziej .

Znacie żele pod prysznic z Joanna?
Co obecnie gości u Was pod prysznicem?


4 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń