poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Max Factor 2000 calorie Lip Glaze

 W ostatnim pudełku Pure Beauty znalazłam błyszczyk do ust o którym chciałabym Wam dzisiaj opowiedzieć. Kolorówki na moim blogu w ostatnim czasie jest bardzo mało, gdyż zwyczajnie używam jej okazjonalnie. Na palcach obu rąk policzę ile razy w roku mam na twarzy pełny makijaż. Są to zwykle większe okazje jak chrzciny,komunia , ślub czy święta. Ale kiedy otworzyłam ostatnie pudełko PB i zobaczyłam ten błyszczyk nie mogłam przejść obok niego obojętnie ❤️.

2000 calorie Lip Glaze 

" Błyszczyk 2000 Calorie Lip Glaze to sekret lustrzanego blasku bez uczucia klejących się ust. 97% uczestników testów konsumenckich potwierdza, że zapewnia on maksymalny błysk. 2000 Calorie Lip Glaze posiada nawilżającą, wegańską formułę z kwasem hialuronowym, skwalanem i kompleksem 3 olejków. Ponadto, produkt sprawia, że usta natychmiast po użyciu wydają się pełniejsze. Końcowy efekt to usta pełne objętości, bez wrażenia swędzenia czy pieczenia, z nieklejącym się, błyszczącym wykończeniem dostępnym w 9 odcieniach. "


Mój odcień to 105 Berry Sorbet . W opakowaniu to dość ciemny , brudny róż. 


W świetle dnia bardziej różowy aniżeli brudny.


Na dłoni jak widzicie kolor przepiękny. Na ustach natomiast przyciemnia ich kolor o jeden może dwa tony. Naturalnie moje usta są dość ciemne, myślałam że błyszczyk nada im więcej koloru. Ponieważ to jednak subtelny ton lub dwa idealnie nadaje się w moim przypadku do noszenia na co dzień. W ramach świetnego nawilżacza do ust i nadając im przepiękny połysk 😍.


Błyszczyk delikatnie, waniliowo pachnie. 
Ma gęstą, żelową konsystencję.
W składzie znajdziemy składniki takie jak skwalan, kwas hialuronowy, olejek awokado i jojoba dzięki czemu usta są odpowiednio nawilżone.
Na ustach oprócz niewielkiego ich przyciemnienia błyszczyk zostawia świetny efekt tafli . Usta stają się optycznie pełniejsze i ujedrnione . Aplikator jest duży ale wygodnie się nim nakłada błyszczyk na usta. Trwałość wiadomo, jak to w przypadku błyszczyków nie powala, jednak dzięki temu , że kolor nie jest bardzo intensywny mogę poprawiać aplikacje w ciągu dnia nawet bez lusterka.

Jestem pozytywnie zaskoczona tym produktem i. przyjemnością go zużyję ❤️.
4 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń