sobota, 6 stycznia 2018

Yankee Candle Vanilla Lime + zapachy miesiąca na pierwszą połowę 2018

Drugi zapach poza Grejpfrutem, którego wypaliłam już ze 3 słoje a średni i duży mam jeszcze w zapasie.
Mam też odświeżacz w sprayu o tym zapachu i refille do kontaktu. Po prostu go uwielbiam.
Vanilla Lime była zapachem miesiąca w kwietniu 2017, wtedy właśnie kupiłam na goodies kilka słojów, zawsze to troszkę taniej. W tym roku zapachem miesiąca będzie w maju 😍.


"Moc letniego orzeźwienia: świeża, schłodzona limetka z lodowym deserem. Ten przysmak – wzbogacony odrobiną naturalnej wanilii – sprawi, że poczujesz się rześko i radośnie, a energia nie opuści cię przez cały dzień. Tak właśnie działa Vanilla Lime, czyli wyjątkowa świeca z wosku w intensywnie zielonym, pełnym życia kolorze. Specjaliści z Yankee Candle stworzyli prawdziwe cudo, którego aromat wspaniale ożywia, dodaje energii, oczyszcza umysł i odświeża ciało. Słowem: idealne remedium na upalne lato i piękne, poprawiające humor w trakcie długiej zimy wspomnienie udanych wakacji."
Uwielbiam  ten zapach, pomimo że nie zawsze słodka wanilia w świecach mi odpowiada. Lubię zapachy owocowe, czasem kwiatowe ale typowe jedzeniowe czy perfumowane mnie męczą.
Vanilla Lime jest zapachem idealnym, słodkim za sprawą waniliowych lodów ale nie przesłodzonym. Dzięki limonce, która idealnie łączy się z waniliowymi lodami zapach nie jest męczący. Idealnie świeży, lekko cierpki i słodki. Do palenia o każdej porze roku. Moc super, zapach wędruje po całym mieszkaniu umilając czas. 
W maju będzie zapachem miesiąca, na pewno zrobię większy zapas.

Znacie Vanilla Lime?


Zapachy miesiąca na pierwszą połowę roku 2018 przedstawiają się następująco


Zapachy miesiąca to fajna opcja by taniej wypróbować jakiś zapach , bądź zrobić zapasy ulubieńców. Dane zapachy są obniżone o 25% w każdej formie od wosku do największej świecy. W lutym myślę o Black Cherry, w marcu o Black Coconut.
W maju na pewno kupię Vanille Lime, może także Delicious Guavę.

Macie jakieś plany zakupowe związane z zapachami miesiąca ?3 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń