wtorek, 13 września 2016

Yankee Candle Electric Clean Cotton

Miałam taki czas ostatnio, że bałam palić się świece przy kotach. Trwało to miesiąc do puki nie kupiłam słynnej Ikeowej latarenki :) Znów mogę się cieszyć świecowymi zapachami spokojna o stan łapek i wąsików moich kocich dzieci.

Zanim jednak namówiłam męża na wyprawę do Ikei, ( której celem nie była zresztą latarenka, a komoda na hybrydy :) ) kupiłam pierwszy Elektryczny odświeżacz powietrza marki Yankee Candle.
Wybór padł naPierwsze opakowanie jakie musimy kupić zawiera w sobie wtyczkę do kontaktu wielokrotnego uzytku oraz jeden wkład. Przyjemność taka kosztuje 53zł.
Później możemy dokupywać same wkłady, kosztujące 39zł za 2sztuki. Jeden wkład wg producenta wystarcza na około 2 miesiące.
Elektryczny odświeżacz jest dobrą alternatywą dla osób nie lubiących bawić się woskami, świecami ale które lubią delikatny zapach w pomieszczeniach.
Możemy sobie regulować intensywność zapachu, są 3 stopnie.
Elektryczny odświeżacz potrzebuje ok godzinki żeby się rozkręcić i uwolnić zapach, który na prawdę dobrze będzie czuć.
Wcześniej paliłam w salonie, kiedy nie paliłam świec. Teraz pachnie mi w łazience.Zapach Clean Cotton do łazienki pasuje mi idealnie, gdyż jest to zapach świeżej, czystej bawełny.

Używałyście już jakiegoś elektrycznego odświeżacza powietrza?

4 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń