poniedziałek, 1 maja 2017

Yankee Candle Tobacco Flower

Dziś przychodzę do Was z kilkoma słowami na temat ostatniego z czterech zapachów z najnowszej kolekcji Viva Havana ."Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o słodko-ostrym zapachu kwitnących kwiatów tytoniu."Nie mam pojęcia jak pachnie kwiat tytoniu, tytoń kojarzy mi się - sorry, ale tylko z fajkami :P
Faktycznie zapach jest słodko- ostry. Kwiatowy, słodycz kojarzy mi się z miodem, jakaś miodowa nutka a ostrość z tytoniem, takim właśnie wydłubanym z papierosa i rozgniecionym w dłoniach.
Niestety podczas palenia ostrość wybija się nad słodkość i całość kojarzy mi się właśnie z lekko słodkawym tytoniem. Oj, nie wrócę już do tego zapachu :(


Ogólnie uważam kolekcję Viva Havana za dość udaną,jeden z zapachów chcę mieć koniecznie w formie świecy - Delicious Guava .
Tabacco Flower kompletnie mi nie podszedł. Cuban Mojito też chciałam w świecy ale zbyt duża ilość cukru niestety mi na to nie pozwoliła oraz tytułowa. Viva Havana jest ładnym zapachem, ale nie do końca w moim stylu - czytaj nie jest owocowa, a to właśnie głównie owocowe zapachy kupuję w formie świec.

Poznaliście już kolekcję Viva Havana?
Który zapach Wam najbardziej się spodobał?

7 komentarzy:

 1. Chyba nie chciałabym takiego zapachu u siebie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. zapach mus być ciekawy,ale niekoniecznie ładny :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wersja nie dla mnie, ale mam koleżankę która uwielbia zapach tytoniu. Pewnie by jej się spodobał.

  OdpowiedzUsuń
 4. Delicious Guava - mam i uwielbiam <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Z wyżej przedstawionych miałam do czynienia tylko z Mohito. Jakoś nie do końca mi podszedł. Czegoś było za dużo... czegoś za mało. Ale liczę mocno na pozostałe, które wciąż czekają na swoją kolej.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń