poniedziałek, 14 grudnia 2020

Nowości na ścianach od Poster Store

 Kilka razy w miesiącu przeglądam ofertę Poster Store i patrzę co nowego się pojawiło. Kiedy ostatnio zobaczyłam obrazy z zimowymi sceneriami wiedziałam, że muszą być moje. Dobrałam więc jeszcze trochę plakatów i złożyłam zamówienie.Pierwsze swoje zamówienie z plakatami złożyłam kilka miesięcy temu. To pierwsze było najtrudniejsze, bo musiałam wymyślić koncepcję gdzie i jakie wielkości plakatów będą wisieć. Kilkanaście dni rysowałam na kartkach ustawienia obrazów, różnych kompozycji, wielkości i kolory ramek . Później dumałam jakie grafiki w nich umieścić. Oj była zabawa. Kolejne zamówienia były łatwiejsze, bo galerie ramkowe już na ścianach wiszą wymieniam tylko obrazy znajdujące się w ramach.

Najpierw stworzyłam galerię w salonie i w sypialni. Później mniejsze już w garderobie i przed pokoju , a na końcu kilka ramek wylądowało w kuchni.

Tak prezentuje się moje najnowsze zamówienie. 

W salonie iście zimowa sceneria, jak tylko zobaczyłam te nowe plakaty wiedziałam, że muszę je mieć. To moje nowe obrazy do salonu. 


Dwa największe są w rozmiarze 30/40 cm , dwa mniejsze to 20/30 i 4 maluszki 13/18.
Salon mam w kolorach biel, szarość i granat więc zimowa sceneria idealnie pasuje.

W sypialni tym razem czarno biała galeria ze zwierzakami, pasująca do zamówionych już wczesniej dwóch obrazów koło okna.


Wielkość obrazów w sypialni - największe to 30/40 czyli koty i przy oknie tygrysek. Cztery mniejsze to 30/40 i 3 małe to 13/18.Do garderoby tym razem wpadły grafiki w odcieniach brązu. Musiałam zrobić zdjęcia z lampą,bo w garderobie mam tylko malutkie okienko więc jest stosunkowo ciemno. Brązowe grafiki pasują tu do lekko brązowej szyby w największej szafie.


Tutaj mamy 3 plakaty 30/40 i dwa 20/30 .Szalenie podobają mi się te plakaty. W Poster Store jest ich niesamowity wybór i jestem pewna , że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo strona jest pełna inspiracji i przykładowych galerii , zapewne korzystając z ich propozycji szybciej niż ja wymyślicie co ma zawisnąć na Waszych ścianach. Oprócz pięknych grafik w sklepie znajdziecie także ramki. We wszystkich rozmiarach, drewniane i metalowe w wielu kolorach. 

Wszystkie obrazy drukowane są na wysokiej jakości papierze ekologicznym, a co wtorek w sklepie pojawia się spora ilość nowych propozycji. Dlatego ja właśnie co wtorek sprawdzam co znów ślicznego dodają i robię kolejne listy zakupów. 

Kiedy wymieniam obrazy na nowe, te wcześniejsze trzymam także w ramkach, pod spodem. Dzięki temu się nie wyginają i trzymają formę. Kiedy znów będę chciała do nich wrócić, będą na to gotowe.

Takie plakaty to świetny pomysł do szybkiego i stosunkowo taniego odświeżenia wnętrza. Niby nie wiele się zmienia a efekty wyśmienite. Jestem pewna , że co jakiś czas będę dzięki Poster Store delikatnie zmieniać wystrój pomieszczeń.

Dodatkowo uważam,że  taki obraz w ramie może być świetnym prezentem i sama mam w planach kilka obrazów podarować pod choinkę. 

Umówmy się , prościej wymienić kilka plakatów w powieszonych już wcześniej ściennych galeriach niż co kilka tygodni zmieniać meble. A już taki jeden nowy plakat niesamowicie odświeża wnętrze.

Jak Wam się podobają moje galerie?

Co sądzicie o takich dekoracjach ?

Mam coś dla Was 😍 to kod rabatowy na 35% rabatu na plakaty poza kategorią selection - 

kosmetyczneszalenstwo35 

ważny do 14 stycznia, czyli miesiąc.


8 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń