czwartek, 14 lipca 2022

Letnie zmiany wystroju w moim domu

 Uwielbiam zmieniać różne dodatki w moim domu. Malowanie ścian i gruntowny remont - przystosowanie domu aby mieszkały w nim dwie rodziny miało miejsce trzy lata temu , kiedy się wprowadziliśmy. Teraz , więc zostają mi tylko drobne, kosmetyczne zmiany co jakiś czas.

Każda zmiana, fajnie dobrany dodatek , niesamowicie mnie cieszą. Od jakiegoś czasu czaiłam się na maskownice grzejnika , bardzo byłam ciekawa jak to na żywo będzie wyglądać.

Na starym mieszkaniu miałam żeliwne, żeberkowe kaloryfery, więc nie próbowałam nawet z maskownicą. Tutaj jednak mam grzejniki panelowe metalowe, które idealnie pasują .

Maskownica to mata magnetyczna dzięki której zamieniłam zwykły , biały kaloryfer na fajna ozdobę. Mata z jednej strony pokryta jest magnesem , który przylega do grzejnika zasłaniając go.

 Z drugiej natomiast jest wybrany z szerokiej oferty przez nas wzór. 

Do salonu wybrałam wzór białych cegieł , bo mój salon to odcienie bieli, szarości i granatu. 

Do garderoby natomiast wybrałam wzór białych, marmurowych liści. 


W garderobie mam biel, beż, niebieski i złoto , więc ta mata pasuje idealnie.

Teraz moje grzejniki wyglądają fajnie, a gdy mi się znudzi bez problemu ściągnę lub wymienię na inny wzór. Maty są w kilku rozmiarach, wystarczy zmierzyć swój grzejnik i zakupić odpowiednią na wymiar. 

Mata winylowa z wzorem desek czyli kolejny dywan winylowy w moim domu. Początkowo podchodziłam do tych mat z pewnym dystansem. Ale polubiłam je bardzo. Mam po jednej w łazience, garderobie, przedpokoju i na tarasie. Teraz doszła kolejna mata z wzorem desek. 

Mega wygodne są w obsłudze, wystarczy rozłożyć. Jak się coś rozleje, pobrudzi to przetrzeć wilgotną szmatką. Nie ma żadnego problemu z utrzymaniem ich w czystości co przy kotach ma duże znaczenie.


 Mąż jest alergikiem i zwykłe dywany z włosiem nie zdawały u nas egzaminu. Te winylowe to strzał w dziesiątkę. 


Jak u Was wygląda kwestia kupowania dodatków? Lubicie czy uważacie za zbędne?

5 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń