środa, 1 listopada 2017

Yankee Candle Christmas Magic / Q4 2017 The Perfect Christmas

Śpieszę do Was dzisiaj z trzecim zapachem z kolekcji Q4 2017.
Kiedy tylko pojawiły się na goodies.pl musiałam kupić całą czwórkę.
Ja wiem, że do świąt jeszcze ponad półtora miesiąca, ale świąteczne ozdoby w sklepach pojawiły się już dawno toteż czas szukać idealnej świecy na nadchodzące święta."Tradycyjny zapach Świąt. Połączenie magicznej woni kadzidła i aromatu jodły balsamicznej wprowadzi ciepły świąteczny nastrój do Twojego domu."


Christmas Magic to dziwny zapach. Na sucho nie czułam wspomnianego w opisie kadzidła, za to znów jakieś korzenne przyprawy typu imbir czy cynamon. Do tego trochę drzew iglastych, sądząc po opisie będzie to jodła balsamiczna.
Podczas palenia zapach zdecydowanie zyskał. Wkruszyłam do kominka nie wiele bo jakąś 1/5 wosku, i dobrze bo zapach okazał się na prawdę intensywny.

Okropne dla mojego nosa przyprawy zniknęły a zostały mandarynki z choinką. Nie jest to typowy owocowy zapach świeżych, soczystych i iście świątecznych mandarynek. Czuję iglaki, coś słodkiego i w tle mandarynki. Ta 1/5 wosku okazała się bardzo intensywna, zapach bardzo mocny. Po dłuższym paleniu bardzo wyczuwalne słodkie iglaki.
Fajny zapach , choć po chwili zaczął mnie trochę męczyć i po roztopieniu wosku zgasiłam tealighta.


Poznałyście już Christmas Magic ?

5 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń