sobota, 2 grudnia 2017

Yankee Candle Baby Powder

Hej :)
Baby Powder jak zauważyłam jest średnio lubianym zapachem marki Yankee Candle.
Jednak kiedy dostałam go w prezencie musiałam spróbować, zwykle jeśli jakiś zapach w paleniu mi nie podchodzi wymieniam na inne lub oddaje mamie.
Jesli jesteście ciekawe,  jak było z Baby Powder zapraszam do dalszej części wpisu."Doskonale sprawdza się w większych pomieszczeniach, które szybko odświeża i intensywnie tonizuje. W bardziej intymnych okolicznościach – roztacza wokół siebie cudowną, bezpretensjonalną atmosferę, która przywodzi na myśl najbardziej niewinne, dziecięce wspomnienia. Wypełniony nieskazitelnie białym woskiem średni słój Baby Powder to aromatyczny powrót do bezproblemowej przeszłości i pięknie pachnące ukojenie, które otula ciało i uspokaja zmęczone nerwy. Pudrowe, muślinowe, odrobinę słodkawe i kojarzące się z naturalnym kremem lub zasypką nuty długo wibrują w powietrzu i sprawiają, że dom wydaje się być cudownie przytulny, rodzinny, czysty i wypieszczony. Pachnąca przez 90 godzin propozycja od Yankee Candle jest jak bilet do przeszłości, w której pudrowe aromaty nie kojarzyły się z głośną i zatłoczoną drogerią, ale bezpieczeństwem i miłością."

Baby Powder dość późno do mnie zawitał, biorąc pod uwagę że to klasyczna oferta a świecomaniakiem jestem ponad dwa lata. Po prostu sama go nie kupiłam, bo odstraszały mnie opinie innych.
W sumie dobrze, że go dostałam bo zapach nie jest zły.
Dość delikatny w paleniu, robi przyjemne tło.
Zapach jest pudrowy, słodki, mydlany i kojarzy mi się z dzieciństwem.
Nie wiem, może te złe opinie tyczą się wosku, który pewnie także zakupię , żeby sprawdzić czy faktycznie taki zły.
W świecy jest spoko, chociaż może dlatego , że nie jest nachalny a tylko delikatnie unosi się w tle.
Wypróbować zapach możecie np na goodies, gdzie jest dostępny w każdym rozmiarze.

Znacie Baby Powder od Yankee Candle?1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń