sobota, 13 stycznia 2018

Yankee Candle Q1 Wiosna 2018 - Enjoy The Simple Things

Kalendarzowa zima niby trwa, ale w Krakowie śnieg widziałam tylko raz i to przelotnie. Nie zdążył się nawet dobrze zadomowić nim całkowicie stopniał. Nie dziwne więc, że pojawiła się już w sklepach wiosenna kolekcja Yankee Candle .
Czyli Q1 2018 Enjoy The Simple Things.
W skład najnowszej kolekcji wchodzą cztery, wizualnie bardzo ładne zapachy a także świeczniki , serduszkowa śliczna illuma, klosze i latarenki. 
Woski kupiłam wszystkich czterech zapachów, o dwóch zresztą już napisałam Wam co nie co. Świece na razie dwie ale docelowo chce wszystkie cztery. 

Skusiłam się także na cudowną, serduszkową illumę.

"Nakładka na średnie i duże świece Classic. Pomaga w poprawnym wypalaniu świecy (zapobiega tunelowaniu). Płomień dzięki nakładce pali się zdecydowanie stabilniej."


Nie powiem , skusiła mnie bardzo cena. Ta illuma np.na goodies kosztuje tylko 25zł a to prawie połowę mniej niż inne nakładki.

Do tego wygląda na prawdę bardzo ładnie, jest dość mocno zabudowana przez co dobrze wpływa na ogrzewanie się świecy i stabilizację płomienia. Świeca w niej pali się równo czyli tak jak powinna.

Wizualnie jest śliczna, metal w złotym kolorze ozdobiony różowym, pastelowym serduszkiem. 
Po prostu musiałam ją mieć, idealnie pasuje do całej pastelowej kolekcji ale nie tylko.

Myślę , że skuszę się jeszcze kiedyś na którąś z latarenek ale podobają mi się wszystkie trzy , więc nie wiem którą wybrać.
Jak Wam się podoba najnowsza kolekcja Enjoy The Simple Things?

2 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń