środa, 2 listopada 2022

Biomadent pasta do zębów Jaśmin z miętą

 Pasta do zębów jeszcze u mnie na łamach bloga chyba nie gościła. A jeśli już, to dawno. Ostatnio w pudełku PureBeauty znalazłam ciekawie brzmiącą pastę jaśminowo miętową , którą od razu zaniosłam do łazienki. 

Naturalna pasta do zębów
Jaśmin + mięta z kwasem hialuronowym 

" Zapewnia skuteczne oczyszczanie zębów z jaśminowo-miętowym efektem odświeżenia. Skutecznie usuwa płytkę nazębną i zapobiega osadzaniu się kamienia. Zapewnia świeży oddech i ochronę dziąseł. "


Pasta zamknięta jest w wygodnej tubie, którą można postawić na umywalce na zakrętce . Oczywiście poza tubą mamy także pudełko w którym kupujemy pastę.  Lubię, jak nie musi zajmować miejsca leżąc. 
Ma biały kolor i jest bardzo zbita, gęsta. 


Pasta ma hmm ciekawy smak, na prowadzeniu jest oczywiście mięta, ale z wyczuwalną jaśminową nutą w tle. Fajny, coś innego. 
Świetnie odświeża oddech. Dzięki temu , że jest bardzo gęsta, nie spływa ze szczoteczki, nic się nie marnuje i jest wydajna. 
Super oczyszcza zęby a ciekawe połączenie smakowe bardzo mi się spodobało i z pewnością kupię tą pastę ponownie. Nie bez znaczenia jest też to, że ma aż 95% składników pochodzenia naturalnego.
Przeglądając ofertę producenta zainteresowała mnie także wersja z imbirem czy smoczym owocem. Ciekawa jestem czy znacie pasty do zębów tej marki ?2 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń