sobota, 23 marca 2019

Informacja Prasowa - Rossmann Pomagamy jak umiemy

Klienci Rossmanna sami zdecydują komu pomogą - informacja prasowa
Trzecia edycja programu „Pomagamy jak umiemy” już wystartowała. Od 2 stycznia Klubowicze zbierają przy zakupach nowe punkty. Pod koniec roku przełożą się one na wartą 5 mln zł pomoc dla 250 instytucji. W tym roku klienci sami zdecydują, której organizacji ze swojego regionu pomogą.Nasi pracownicy ponownie wskazali lokalne organizacje, które ich zdaniem warto wesprzeć: domy dziecka, samotnej matki, hospicja czy schroniska. Jak im teraz pomóc? Wystarczy, że przy każdych zakupach klient pokaże przy kasie aplikację Rossmann PL., a my naliczymy punkty i odłożymy „cegiełkę” dla wspieranej organizacji.

Już 15 marca na naszej stronie rossmann.pl/pomagamy udostępnimy listę wszystkich organizacji, które biorą udział w tegorocznej, trzeciej już edycji naszej akcji „Pomagamy jak umiemy”. Do 28 marca posiadacze aplikacji Rossmann PL będą mogli wybrać jedną z instytucji ze swojego regionu (województwa), na którą będą przekazywane ich punkty. Jeśli ktoś przystąpi do Klubu Rossmann po 15 marca – nic straconego: będzie miał dwa tygodnie na to, by wybrać „swoją” organizację. Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty przekażemy jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy.


Dzięki naszym pracownikom, bardzo zaangażowanym w tę akcję oraz klientom, którzy chętnie pomagają w ubiegłym roku przekazaliśmy wsparcie – w postaci produktów dostępnych w Rossmannie o wartości 5 mln zł aż 222 organizacjom. W tym roku także celujemy w 5 mln zł. Mamy nadzieję, że wspólnie uda się nam obdarować 250 instytucji.
31 października zakończymy gromadzenie punktów. Wtedy będziemy mogli policzyć na jaką kwotę poszczególne organizacje otrzymają wsparcie. Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. Planujemy, że do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane przez siebie produkty.

W tym roku wszystkie punkty, które zbierzecie w ramach Klubu, przekażemy wybranym przez Was fundacjom.

Każda złotówka wydana z kartą Klubu Rossmann przybliża nas do osiągnięcia celu.

Od 15 do 28 marca każdy Klubowicz może sam zdecydować, kogo chce wspierać.

Jeśli przystąpicie do Klubu w późniejszym terminie również macie dwa tygodnie na zdecydowanie, komu chcecie przekazywać swoje punkty. Jeśli nie dokonacie wyboru zrobimy to za Was.

Żaden punkt nie może się zmarnować!

Ja już wybrałam gdzie trafią moje punkty a Ty?

6 komentarzy:

 1. Ja już wybrałam. Ponownie schronisko dla zwierząt Amicus w Głogowie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. suepr sprawa :D Chętnie oddam swoje punkty :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna inicjatywa ze strony Rossmanna! Sama biorę w tym udział :) Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 4. Wybrałam już swoje miejsce przekazania punktów i namawiam też wszystkich do podjęcia tej decyzji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, że tym razem można wybrać komu chce się pomóc.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń