niedziela, 11 sierpnia 2019

Green Tea Mimosa

Elizabeth Arden Green Tea w wersji podstawowej znana jest chyba wszystkim. Bezpieczny, świeży, zielony zapach idealny na wiosnę kiedy nie wiem, czym chcę pachnieć nie do końca do mnie przemawia. Na szczęście co roku Arden wypuszcza zapachy limitowane, kiedy to do zielonej herbaty wpuszczane są nuty kwiatowe lub owocowe. 3 lata temu weszły dwie limitowanki - Nectarine Blossom  o której już kiedyś Wam pisałam oraz bohaterka dzisiejszego wpisu Mimosa. "Green Tea Mimosa marki Elizabeth Arden to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. 
Green Tea Mimosa został wydany w 2016 roku. 
Nutami głowy są zielona herbata i cytrusy;
 nutą serca jest mimoza; 
nutami bazy są heliotrop i ambrette (piżmian właściwy)"


Podstawowym składnikiem tego zapachu wciąż jest dobrze wyczuwalna zielona herbata i cytrusowe nuty. Ale dodatkowo cudownie wyczuwalna mimoza oraz helitrop. Całość jest dla mnie orzeźwiającym połączeniem owoców i kwiatów idealnych na lato.
Trwałość może nie jest zabójcza, bo tylko kilka godzin, ale za tą cenę mogę im to wybaczyć. 
Zwykle kiedy chcę nimi pachnieć , wrzucam perfumy po prostu do torebki i dopsikuję się w ciągu dnia.

Różne wersje zielonej herbaty kojarzą mi się trochę z letnimi zapachami Esacada. Z tą tylko różnicą , że kosztują maksymalnie o 1/3 ceny Escady.

Mam jeszcze ochotę na kilka limitowanych flaszeczek od Ardenki, zeszłoroczną Figę oraz tegoroczną na którą czekam z utęsknieniem aż pojawi się na Notino czyli Pomegranate.

Znacie jakieś limitowanki Elizabeth Arden Green Tea?

7 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz ☺
♥ dajecie mi siłę by pisać dla Was dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń